مقالات, انواع عصا آلبوکراچ

انواع عصا آلبوکراچ

انواع عصا آلبوکراچ

عصا وسیله ای کمک حرکتی بوده که جهت برقراری حفظ تعادل و کمک به روند راه رفتن مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از عصا محصور به سالمندان و یا افراذ کم توان نمی باشد. و همه افراد فارغ از سن و یا عوامل دیگر می توانند از عصا استفاده کنند. استفاده از عصا به عنوان اکسسوری در استایل نیز ترند گردیده است. در این مقاله سعی بر آن است که در خصوص انواع عصا های آلبوکراچ به توضیح بپردازیم.

عصا آلبوکراچ وارداتی برند تاینور

این عصا، وارداتی بوده و ازکیفیت بسیار مطلوبی برخوردار است و صورت جفت قابل عرضه می باشد. عصا آلبوکراچ مناسب استفاده برای افرادی است که دچار شکستگی، آسیب دیدگی و یا اختلالات عصبی شده اند و این عصا تکیه گاهی محکم جهت برقراری حفظ تعادل و کمک به روند راه رفتن می باشد. سبک بودن و در عین حال مقاومت بالای این عصا از دیگر شاخص های حایز اهمیت آن می باشد.  همچنین شما می توانید با بستن حلقه به این عصا، راحتی خود در هنگام استفاده از آن را افزایش دهید. عصا تاینور بسیار سبک و خوشدست می باشد. نمونه های هندی اما با کیفیت پایین تر این عصا نیز در بازار موجود می باشد که با صرف اندکی توجه و مقایسه آن ها با نمونه های موجود در گالری عصا دست می توان به تفاوت های آن ها پی برد

آلبوکراچ وارداتی برند Tynor

عصا آلبوکراچ هرد گرن

این عصا به عنوان عصای مچی شناخته شده و تماس این عصا با دو ناحیه از دست موجب کاهش فشار ناشی از وزن می گردد. جنس با کیفیت و مرغوب این عصا موجب افزایش استحکام و مقاومت آن تا وزن 200 کیلوگرم می گردد. همچنین قابلیت استفاده از عصا برای هر دو دست نیز از دیگر قابلیت های این عصا می باشد. به دلیل آلمینیوم بودن جنس این عصا، وزن سبکی دارد و هرگز خم و یا شکسته نخواهد شد.

نکات مهم در هنگام استفاده از عصا آلبوکراچ هرد گرن:

ارتفاع عصا باید متناسب با قد فرد باشد. قبل از استفاده از عصا فرد باید به طور کامل آموزش ببیند. برای افراد سنگین وزن ارتفاع بیشتر عصا موجب تسهیل حرکت می گردد.

عصا آلبوکراچ مدل هرد گرن

 

عصا آلبوکراچ آلمانی

این عصا یکی از عصا های پرطرفدار جهت حفظ برقراری تعادل و حرکت پس از انجام عمل و یا شکستگی های مختلف می باشد. این عصا به دلیل پشتیبانی از بازو برای حفظ تعادل بیشتر طرفداران زیادی دارد. عصا آلبوکراچ آلمانی از کیفیت فوق العاده و مرغوبی برخوردار بوده که با داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع، متناسب با قد افراد قابل تغییر است. دسته ی عصا نیز کاملا طبی و آرگونومیک بوده و درنتیجه فرد در هنگام استفاده از راحتی بسیاری برخوردار خواهد بود.

عصا آلبوکراچ آلمانی

 

عصا آلبوکراچ پایه غضروفی

این عصا که در دسته ی عصا های طبی قرار می گیرد، با داشتن پایه های غضروفی با کیفیت و مقاوم طرفداران زیادی دارد و به دلیل داشتن تعداد پایه های فراوان تعادل بیشتر فرد را متضمن خواهد بود و همچنین این پایه به دلیل سطح اتکای بیشتر روی زمین وزن بیشتری را متحمل خواهند بود. و فرد درصورت نیاز به دستان خود می تواند عصا را روی زمین قرار دهد. قابلیت تنظیم ارتفاع این عصا موجب قد شدن آن متناسب با قد افراد مختلف خواهد شد. همچنین جنس پایه های این عصا مانع از سرخوردن فرد در هنگام پیاده روی می شوند و دسته ی طبی آن راحتی دست فرد را در هنگام استفاده از عصا موجب می شود. این عصا به دلیل داشتن پایه های غضروفی در حفظ تعادل نسبت به سایر عصا ها، موفق تر می باشد این عصا درواقع مناسب برای افرادی است که با اختلال در حفظ تعادل و حرکت مواجه اند. لازم به ذکر است که این عصا به صورت اختصاصی برای هر دو دست چپ و راست طراحی شده است.

و اما نکات قابل توجه در استفاده از عصا که بسیار حایز اهمیت می باشند شامل: در صورت استفاده از عصا در خارج از منزل و خیس شدن پایه های آن، حتما پایه های آن را خشک کنید تا دهنگام استفاده از عصا در سطوح صاف و صیقلی با مشکل مواجه نگردید. درصورت عدم نیاز به استفاده از عصا بهتر است آن را در کیف مخصوص و کوله پشتی قرار دهید چرا که در دست گرفتن آن ممکن است خطرناک باشد.

آلبوکراچ آلمانی پیتون پایه غضروفی

عصا آلبوکراچ طرح کوپر

عصای آلبوکراچ طرح کوپر یکی از عصا های پرطرفدار در دسته ی عصا های آلبوکراچ  است که در گالری عصا دست با بالا ترین کیفیت تولید شده و قابل عرضه می باشد. پایه های لاستیکی واقع در انتهای پایه ی این عصا از لغزش فرد هنگام راه رفتن جلوگیری می کند. عامل مهم دیگری که در حفظ تعادل و جلوگیری از لغزش فرد در هنگام پیاده روی موثر است، حلقه ی پشتیبان آرنج و بازو است. جنس آلمینیوم و سبک بودن این عصا از دیگر مزیت هایی است که می توان برای آن برشمرد. همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع برای این عصا در قسمت پایین مچ تعبیه گردیده و دسته ی عصا لبوکراچ نیز قابل استفاده برای هردو دست چپ و راست می باشد.

آلبوکراچ طرح کوپر پایه غضروفی

 

عصا آلبوکراچ مچی آی ناین

عصا آلبوکراچ مچی آی ناین محصولی طبی و فوق العاده از شرکت آی ناین می باشد که تمامی استاندارد ها و ضوابط لازمه را دارا می باشد. دسته ی طبی این عصا قابلیت تحمل وزن های بالا تا 100 کیلوگرم را دارد و به هیچ عنوان خم و یا شکسته نمی شود این عصا در حال حاضر یکی از بهترین عصا های موجود در بازار می باشد که شما می توانید از گالری عصا دست و مراجعه به سایت عصا آلبوکراچ آی ناین، عصای متناسب با سلیقه ی خود را خریداری کنید. این مدل عصا با محکم گرفتن دور بازو موجب تسهیل فرآیند راه رفتن برای شما عزیزان می گردد همچنین قابلیت تنظیم ارتفاع در این عصا موجب قد شدن عصا متناسب با قد فرد می گردد و در نتیجه قابل استفاده برای افراد مختلف با قد های متفاوت خواهد بود. دسته ی طبی این مدل از عصا با پر کردن بخش گودی کف دست موجب راحتی فرد در هنگام استفاده از عصا می گردد.

عصا آلبوکراچ مچی آی ناین

 

 

پیشنهاد ما برای خرید عصا آلبوکراچ مناسب

پیشنهاد گالری عصا دست به شما عزیزان برای خرید عصا آلبوکراچ استاندارد و متناسب با نیازتان، عصا آلبوکراچ آلمانی می باشد. این نوع عصا نسبت به مقاومت و پایداری بالا و هم چنین دسته ی استاندارد و طبی که قسمتی از عصا به درون دسته جوش خورده، قیمت مناسبی دارد و به دلیل آلیاژ آلمینیوم با کیفیت و مستحکمی که در آن به کار رفته مناسب استفاده برای افراد سنگین وزن می باشد. ضخامت ورقه های به کار رفته در این عصا بالا بوده و به کیفیت هر چه بهتر آن کمک می کنند. سایر عصا ها نیز کاملا مناسب و استاندارد می باشند.

 

 

عصا دست

گالری عصا دست انواع عصا آلبوکراچ و همچنین دیگر وسایل کمک حرکتی را در شکل و طرح های مختلف طراحی و تولید کرده و شما می توانید به دو صورت حضوری و آنلاین اقدام به خرید عصا مورد نظر خود کنید. وجود پارکینگ اختصاصی برای مشتریانی که قصد بر خرید حضوری دارند، به آن ها از بابت امنیت وسیله نقلیه شان اطمینان خاطر می دهد و به راحتی می توانند خرید کنند. هم چنین امکان خرید آنلاین نیز برای مشتریانی که به دلیل مشغله کاری و یا عوامل دیگر قادر به خرید حضوری نیستند فراهم گردیده. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش و خرید با ما تماس بگیرید.

گالری عصا دست

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *